۱۰ کلینیک دندانپزشکی زیبایی

کلینیک دندانپزشکی زیبایی
دسته‌بندی وبلاگ
نویسنده دکتر یزدی زاده
زمان مطالعه
تاریخ انتشار ۱۱ دی ۱۳۴۸
به این مقاله امتیاز دهید

معرفی بهترین گزینه های کلینیک دندانپزشکی زیبایی

هدف از نگارش این مقاله ما معرفی بهترین کلینیک دندانپزشکی است. در واقع برخی خصوصیات و ویژگی ها هستند که نشاندهنده بهترین کلینیک دندانپزشکی هستند و لذا ما در این مطلب این ویژگی ها و خصوصیات را بیان می کنیم. از آنجایی که کلینیک دندانپزشکی برای عموم مردم بسیار مهم است و افراد برای یک بار هم که در عمرشان شده حتما به این کلینیک ها مراجعه می کنند لذا با دانستن این ویژگی ها می توانند بهترین کلینیک دندانپزشکی در منطقه خود مثلا کلینیک دندانپزشکی شرق تهران یا کلینیک دندانپزشکی تجریش یا کلینیک دندانپزشکی الهیه و یا بهترین کلینیک دندانپزشکی شهر خود مثل بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران یا کلینیک دندانپزشکی مشهد را انتخاب کنند و به آن مراجعه کنند.

در استانی مانند تهران با مساحت بسیار زیاد و تعدد بالای انواع کلینیک دندانپزشکی زیبایی، قطعا پیدا کردن مناسبترین گزینه کار راحتی نیست و باید ساعتها در اینترنت جستجو کنید که تازه پس از آن با بیش از دهها مورد آشنا خواهید شد و الان باید بهترین کلینیک دندانپزشکی زیبایی را پیدا کنید که از هر لحاظ برای شما مقرون به صرفه و با کیفیت باشد.

بهترین گزینه های کلینیک دندانپزشکی

در واقع کلینیک های دندانپزشکی امروزه در بین مردم بسیار شناخته شده و رایج شده است چرا که بسیاری از افراد به دلیل مشغله های کاری و زندگی زیادی که دارند وقت کافی برای انجام کارهای دندانپزشکی خود ندارند و از این رو به کلینیک های دندانپزشکی که دارای ساعات کاری زیادتری هستند مراجعه می کنند. از مزایای دیگر کلینیک های دندانپزشکی چه کلینیک دندانپزشکی تجریش، کلینیک دندانپزشکی الهیه یا کلینیک دندانپزشکی مشهد و یا هر کلینیک دیگری این است که علاوه بر داشتن ساعات کاری زیادتر درطول در ایام تعطیل و حتی آخر هفته ها نیز باز می باشند. حال که با اهمیت وجود کلینیک دندانپزشکی اشنا شدید در ادامه به تشریح بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران و مشهد و … می پردازیم.

در این مطلب قصد داریم به معرفی بهترین موارد کلینیک دندانپزشکی زیبایی بپردازیم که از هر لحاظ بهترین مورد برای شما هستند و با سالها تجربه و رضایت بالای مشتریان توانستهاند محبوبیت و اعتبار بالایی کسب کنند:

۱. کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر محمد یزدی زاده

کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر یزدی زاده یکی از بهترین گزینهها برای شما محسوب میشود که با حضور خود در دورههای مختلف آموزشی و دندانپزشکی زیبایی در سطح اروپا رضایت بالای بیماران و مراجعه کنندگان را کسب کند و از این حیث با دندانپزشکی کاملا بروز و مناسب استانداردهای کیفی مواجه هستید.

آدرس: تهران – سعادت آباد – بین چهارراه سرو و بلوار شهرداری – خیابان بخشایش – نبش کوچهی ۵ – ساختمان پیلوت – شماره ۶ – طبقه چهار

جهت تماس کلیک کنید

کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر محمد یزدی زاده

۲. کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر محمدرضا سهرابی

کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر سهرابی یکی از پیشرفتهترین و مجهزترین کلینیکهای حال حاضر تهران میباشد که در کنار گواهینامهی صلاحیت کاری دکتر سهرابی از دانشگاه شیکاگو آمریکا، عضویت در انجمن دندانپزشکان زیبایی آمریکا و سوابق معتبر در سطح اینترنت توانسته به پرستیژ و موقعیت بسیار بالایی در این زمینه برسد که به جرأت میتوان ایشان را بهترین دندانپزشک زیبایی یا یکی از بهترینها قلمداد کرد.

آدرس: بلوار اندرزگو – خیابان شهید کریمی – نرسیده به چهارراه اسدی – پلاک ۲ – ساختمان یاس – بلوک B – واحد ۵۰۴

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۷۶۸۷۱۹

۳. کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر احرار

کلینیک دندانپزشکی زیبایی احرار در زمینهی زیبایی دندانها به شیوههای مختلف مانند لمینت، بلیچینگ، کامپوزیت و غیره، ترمیم، ایمپلنت و سایر روشها در کنار قیمتی فوق العاده مناسب و بهره گیری از تکنیکهای کاملا بروز و مواد اولیهی بسیار با کیفیت توانسته نظر بسیاری از بیماران گرامی را به خود جلب کند. اگر شما هم دوست دارید لبخند زیبایی داشته باشید و این لبخند تا سالیان طولانی برای شما باقی بماند، کلینیک دندانپزشکی دکتر احرار را به شما توصیه میکنیم.

شماره تماس: ۰۹۳۵۷۰۷۲۷۲۷

۴.کلینیک دندانپزشک زیبایی غزال آرش راد

کلینیک دندانپزشک زیبایی دکتر آرش راد با سابقهی درخشان تحصیلی و آموزشی در سمپاد، دانشگاه شهید بهشتی و عضویت در هیأت علمی، چاپ مقالات علمی – تحقیقاتی در مجلات بسیار معتبر دندانپزشکی خیال شما را از بابت کیفیت کاری و رضایت نهایی راحت کرده است. تمام مراجعین دکتر آرش راد نه تنها از تشخیص و کیفیت کاری ایشان بلکه اخلاقی واقعا حرفهای تعریف کردهاند.

آدرس مطب: تهران – سعادت آباد – سرو غربی – خیابان بخشایش – جنب بیمارستان عرفان – خیابان ۱۵ غربی – ساختمان پزشکان سینا – طبقه ۳ – واحد ۱۱

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۷۶۰۵۸۰

کلینیک دندانپزشکی

۵. کلینیک دندانپزشک زیبایی دکتر هومن عشقی

وقتی به سایت کلینیک دندانپزشک زیبایی دکتر هومن عشقی مراجعه میکنید افتخارات کاری و رزومهی تحصیلی ایشان قطعا نظر شما را جلب میکند که با پزشکی کاملا حرفهای سر و کار دارید:

  • دندانپزشک و جراح و متخصص کاشت ایمپلنت
  • دندانپزشک معتبر و مورد اعتماد خانهی هنرمندان
  • فلوشیپ لیزر
  • عضویت در AACD یا انجمن دندانپزشکان زیبایی آمریکا
  • دارای درجهی فوق تخصص در ایمپلنت دندان از سمت دانشگاه کالیفرنیا (UCLA)

آدرس مطب: خیابان شریعتی – بالاتر از دوراهی قلهک – ساختمان ۱۳۶۵ – پلاک ۱۴۳۷ – طبقه سوم – واحد ۲۰

شماره تماس: ۰۲۱۲۶۲۰۵۱۲۷

۶.کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر هاشمی

از جمله کلینیکهای دندانپزشکی زیبایی در تهران که مدرک خود را از دانشگاه دندانپزشکی زیبایی آمریکا دریافت کرده و بازخورد بسیار خوبی از تمامی مراجعه کنندگان خود داشته است. از مزیتهای مراجعه به این کلینیک دندانپزشکی اطمینان خاطر از کیفیت مواد و کیفیت و حرفهای بودن میزان کار است.

آدرس مراجعه به مطب: تهران – خیابان دولت – نبش بلوار کاوه – ساختمان پزشکان کاوه – ورودی دوم – طبقه دوم – واحد ۸

تلفن: ۰۹۱۹۰۸۷۸۷۳۵

۷. کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر درویش پور

دکتر درویش پور با دکتری تخصصی در زمینهی ارتودنسی و کلیهی ناهنجاریهای فک و ناحیهی صورت، کسب رتبهی نخست در بورد تخصصی و همچنین کلینیک مورد تأیید وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی با تقدیرنامههای متعدد خیال شما را از بابت این کلینیک کاملا راحت کرده است.

آدرس: تهران – دهکده المپیک – میدان المپیک – ضلع جنوب غربی – کوچه ۲۷ – پلاک ۱۷

تلفن: ۰۲۱۴۴۱۶۱۱۲۳

معرفی بهترین کلینیک دندانپزشکی

۸. کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر مهرداد فلاح

دکتر مهرداد فلاح یکی از دندانپزشکان بسیار موفق و برجسته در سطح تهران هستند که علاوه بر کار عملی در مطب، به پژوهشهای متعدد و اخذ گواهینامهی معتبر بین المللی هم پرداختهاند. ایشان در انجمن دندانپزشکان زیبایی آمریکا یا AACD هم عضویت داشته و در انجمن دندانپزشکان ترمیمی هم عضویت دارند. گالری و نظرات بیماران قبلی از طریق سایت ایشان قابل مشاهده است. همچنین مزیت بزرگی که کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر فلاح در اختیار بیماران قرار داده این است که اگر به هر دلیلی امکان مراجعهی حضوری نداشته باشید و یا در خارج از کشور اقامت داشته باشید نیز امکان خدمات رسانی برای شما وجود دارد.

آدرس مطب: تهران – خیابان شریعتی – بالاتر از میرداماد – کوچه شواری – پلاک ۲۹ – ساختمان پزشکان سینا – طبقهی ۲ – واحد ۹

تلفن تماس: ۰۲۱۲۲۸۶۰۵۵۰ – ۰۲۱۲۲۸۷۳۸۵۵

۹. کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر سجودی

دکتر سجودی از دانشگاه آزاد اسلامی تهران فارغ التحصیل شدهاند و در سال ۸۹ دورهی DGZI را در آلمان در زمینهی ایمپلنت گذراندند. امتحان فلوشیپ ICOI را با بهترین نمرهی ممکن پشت سر گذاشتهاند و گواهینامه-ی دندانپزشکی خود را با لیزر در دانشگاه آخن آلمان دریافت کردهاند. دورههای ایمپلنت خود را نزد اساتید برجستهی جهان یعنی دکتر برکات، پیوندی و غیره دریافت نمودهاند. چنانچه مایل باشید تا بیشتر با سابقهی کاری ایشان آشنا شوید میتوانید به سایت کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر سجودی مراجعه کرده و لینک مصاحبهها را مطالعه کنید.

آدرس: شهرک غرب – بلوار دادمان – بین خیابان فلامک و بلوار فرحزادی – نبش خیابان گلسا – پلاک ۳۴ – واحد ۲

تلفن: ۰۲۱۸۸۰۸۹۱۱۲ – ۰۲۱۸۸۰۸۲۹۴۱

۱۰. کلینیک دندانپزشکی زیبایی دکتر مهرداد افتخاری

یکی از مجهزترین و پیشرفتهترین کلینیکهای دندانپزشکی در سطح کشور که تمامی کادر آن هم کاملا متخصص و حرفهای هستند که فناوریهای بکار رفته در این کلینیک و خدمات ارائه شده به راحتی قابل قیاس با استانداردهای بین المللی و اروپایی است. ضمنا توجه داشته باشید که برخلاف اکثر کلینیکهای دندانپزشکی، موارد ساخت دندان و قالب گیری تماما در جلوی بیمار و داخل خود مطب انجام میشوند تا هیچ نگرانی نداشته باشید و از لحاظ ذهنی در آرامش و آسایش کامل باشید. دکتر افتخاری مدرک طراحی لبخند و دندانپزشکی زیبایی به همراه ایمپلنت و بازسازی دهانها و دندانها را توسط دانشگاه بین المللی نیویورک یا NYU دریافت کردهاند.

آدرس: تهران – شهرک غرب – بلوار فرحزادی – بلوار دریا – خیابان سعدی – پلاک ۲۹ – واحد ۱ – مرکز تخصصی دندانپزشکی دکتر مهرداد افتخاری

تماس: ۰۲۱۸۸۰۸۸۸۷۹

بهترین دندانپزشک زیبایی

در واقع از ویژگی های بارز تمام کلینیک ها این است که در تمام طول سال مشغول به کار هستند از این رو مراجعه کنندگان در هر وقتی از سال حتی ایام تعطیلات رسمی نیز می توانند به این کلینیک ها مراجعه کنند. دلیل دیگری که افراد تمایل دارند به کلینیک دندانپزشکی مراجعه کنند این است که امکان دارد بیمار مراجعه کننده نیاز به درمان های مختلف داشته باشد و تیم های مختلف درمانی اعم از متخصص ایمپلنت و پریودونتیکس و درمان ریشه (اندو) برای بیمار نیاز باشد. وجود این تجهیزات و مزایا در کلینیک پزشکی سبب میشود که بیمار کارهای درمانی خود را در بهترین کلینیک دندانپزشکی انجام دهد.

دیگر راه های یافتن بهترین کلینیک دندانپزشکی

یافتن بهترین کلینیک دندانپزشکی

جست و جوی شخصی: یکی از راه های یافتن بهترین کلینیک دندانپزشکی این است که از دوستان و ﺁشنایان خود که از کلینیک دندانپزشکی که مراجعه کرده اند رضایت کامل را داشتند تحقیق و پرسش کنید.

مشورت کردن: با کلینیک های دندانپزشکی منطقه خود تماس حاصل فرمایید و سوالات مورد نظر خود را از آن ها بپرسید.

جست و جو کردن در اینترنت: این روش یکی از راحت ترین و معتبرترین روش هایی است که شما می توانید بهترین کلینیک دندانپزشکی منطقه خود را پیدا کنید.

برای این کار فقط کافی است نام کلمه کلیدی خود که به دنبال آن هستید مثلا بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران، کلینیک دندانپزشکی تجریش، کلینیک دندانپزشکی الهیه، کلینیک دندانپزشکی مشهد، متخصص دندانپزشکی ترمیمی و کلینیک دندانپزشکی شرق تهران را در اینترنت سرچ کنید و از سایت کلینیک دندانپزشکی مربوطه را مطالعه کنید و از خدماتی که این کلینیک به بیماران خود ارائه می دهد آگاه شوید. علاوه بر این شما با این روش می توانید آدرس و شماره تلفن بهترین کلینیک دندانپزشکی مد نظر خود را نیز پیدا کنید.

بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران

حال چگونه دریابیم که کدام کلینیک دندانپزشکی از سایر کلینیک ها بهتر است؟ برای این کار باید خدمات و ویژگی های کلینیک دندانپزشکی را بدانید که در ادامه در مورد این ویژگی ها صحبت می کنیم.

توجه و صحبت کردن با بیمار: در واقع بهترین کلینیک دندانپزشکی در تهران یا کلینیک دندانپزشکی در مشهد یا هر منطقه دیگری باید دارای متخصصین و پزشکانی باشد که حوصله لازم برای صحبت کردن با بیمار را داشته باشند و به هیچ وجه با عجله عمل نکند و به صحبت های بیمار گوش کند. چرا که بسیاری از مشکلات دندان بیمار با گوش دادن به حرف های او مشخص میشود.

داشتن یک تیم دندانپزشکی خوب: از دیگر ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی این است که دارای یک تیم پزشکی خوب اعم از دندانپزشک عمومی برای معاینات اولیه، انواع متخصص های دندانپزشکی مثل متخصص دندانپزشکی ترمیمی و دستیارهای دندانپزشکی بالینی و مالی و پذیرش باشد.

لازم به ذکر است که بدانید بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران و مشهد دارای بهترین کادر پزشکی و متخصصین اعم از متخصص دندانپزشکی ترمیمی و دستیارهای دندانپزشکی هستند.

داشتن تجهیزات به روز و پیشرفته و پرکاربرد: به تبع با پیشرفت های تکنولوژی تجهیزات دندانپزشکی نیز پیرفت کردند و ورود این ابزارها و تجهیزات مدرن و پیشرفته سبب شده که کار دندانپزشکان راحت تر شود و همچنین بیماران نیز درد کمتری تحمل کنند و با خیال راحت تری به کلینیک های دندانپزشکی مراجعه کنند. از این رو یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی این است که مجهز به ابزارها و تجهیزات کاربردی و مدرن و پیشرفته باشد.

متخصص دندانپزشکی

رعایت بهداشت در کلینیک دندانپزشکی: یکی از مهم ترین نکاتی که بهترین کلینیک دندانپزشکی باید داشته باشد و آن را رعایت کند توجه و رعایت به بهداشت و استرلیزاسیون وسایل و تجهیزات و دستگاه های دندانپزشکی است. لازم به ذکر است که معمولا کلینیک دندانپزشکی مشهد و کلینیک دندانپزشکی الهیه و کلینیک دندانپزشکی تهران و تجریش به بهداشت کلینیک های خود توجه خاصی دارند و تمام مراحل استریلیزاسیون تجهیزات و دستگاه ها کلینیک خود را با دقت و طبق استانداردهای جهانی انجام می دهند.

فضای درمانی بهترین کلینیک دندانپزشکی: فضای در مانی این گونه کلینیک ها بسیار مهم است. فضای درمانی کلینیک های دندانپزشکی در کنار آرامش باید عاری از هرگونه آلودگی باشند تا هیچ نوع بیماری به بیمار انتقال نیابد. در واقع منظور از فضای درمانی کلینیک دندانپزشکی یعنی اتاق دندانپزشک، اتاق استریلیزاسیون و لابراتور.

سرویس بهداشتی کلینیک دندانپزشکی: از مهم ترین بخش های بهترین کلینیک دندانپزشکی داشتن سرویس بهداشتی است که مجهز به تمام امکانات رفاهی مثل دستمال توالت، مایع دستشویی و آینه و .. باشد. همچنین توجه و حفظ رعایت بهداشت این بخش از کلینیک بسیار مهم است.

دندانپزشکی ترمیمی

اتاق انتظار مراجعین به کلینیک دندانپزشکی: از آنجایی که اتاق انتظار از مهم ترین بخش های این کلینیک ها است لذا حتما باید بخشی را برای این اتاق در نظر بگیرند. به دلیل اینکه مراجعه کنندگان به کلینیک های دندانپزشکی بخشی از وقت خود را به انتظار نوبت خود هستند و همچنین مراحل انجام معاینات پزشکی دارای سر و صدای زیادی است. لذا بهترین کلینیک دندانپزشکی باید اتاقی را به عنوان اتاق انتظار برای مراجعه کنندگان در نظر بگیرد که در وهله اول فضای این اتاق آرام باشد. همچنین برای بزرگسالان وسایل سرگرم کننده مثل قفسه های کتاب و مجلات باشد تا افراد با مطالعه آن ها خسته نشوند و زمانشان بگذرد. حتما در این اتاق ها تلویزیون برای تماشا کردن باشد.

از دیگر ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی این است که دارای خدمات تشخیص و مشاوره برای مراجعین باشد. برای افراد کم توان و ناتوان قابلیت دسترسی فیزیکی داشته باشد. با رعایت حفظ استانداردها در جهت کاهش هزینه ها بکوشد. دارای محیطی امن و آرام باشد و با مراجعه کنندگان با احترام برخورد کنند. دسترسی سریع و مناسب به شبکه های معابر شهری و حمل و نقل داشته باشند.

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی

در واقع ویژگی های ذکر شده در پایین باید برای تمام کلینیک های دندانپزشکی اعم از بهترین کلینیک دندانپزشکی تهران، کلینیک دندانپزشکی تجریش، کلینیک دندانپزشکی الهیه، کلینیک دندانپزشکی مشهد و کلینیک دندانپزشکی شرق تهران صدق کند.

ویژگی های بهترین کلینیک دندانپزشکی

در این مطلب سعی کردیم تا بهترین گزینههای کلینیک دندانپزشکی زیبایی را خدمت شما عزیزان و بیماران گرامی معرفی کنیم چرا که کاملا میدانیم پیدا کردن مطبی حرفهای و تخصصی، کاملا مجهز و پیشرفته، دارای مواد اولیه با کیفیت، قابلیت انجام کلیهی روشهای درمانی، قیمتی مقرون به صرفه و مناسب، خدمات خارج از تایم کاری در هر جایی حتی خارج از کشور کار واقعا دشوار و خسته کنندهای است، ضمن اینکه دندان و دهان موردی نیست که بخواهید در مورد آن ریسک کنید و اگر راضی نبودید پزشک خود را تعویض کنید چرا که دندانها با زیبایی شما ارتباط مستقیم دارند.

contact icon جهت دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید تماس با ما
نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *