بهترین مرکز ایملنت

پیدا کردن بهترین مرکز ایمپلنت تهران در میان مراکز متعدد کار ساده ای نیست…

به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم با معرفی چند مورد از مراکز معتبر ، در پیدا کردن بهترین مرکز ایمپلنت در تهران همراهی کنیم.

البته که ما نمیتوانیم تمام فعالیت های این همکاران عزیز را تایید کنیم. اما سعی کردیم موارد مورد تایید مردم را در اختیار شما قرار بدیم.

شما هم اگر دکتر دندانپزشک زیبایی را میشناسید که مورد تایید شماست ، میتوانید در انتهای همین صفحه و در بخش کامنت ها معرفی کنید.

اگر دوست دارید درمورد ایمپلنت بیشتر اطلاعات کسب کنید میتوانید به صفحات زیر در سایت دکتر یزدی زاده مراجعه کنید:

ایملپنت دندان چیست؟

مراحل ، مزایا و معایب ایمپلنت دندان

نگهداری امپلنت دندان

پیوند استخوانی در ایمپلنت

بیشتر از این مقدمه را ادامه نداده و لیست ۷ مورد از بهترین مراکز ایمپلنت در تهران را در اختیار شما قرار میدهیم:

۱. دکتر محمد یزدی زاده : متخصص دندان پزشکی زیبایی در تهران

میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دکتر یزدی زاده ، به صفحه درباره ما سایت مراجعه کنید.برای آشنایی بیشتر با دکتر محمد یزدی زاده میتوانید ویدیو ۵۲ ثانیه ای زیر را ببینید:

اگر سوالی از دکتر یزدی زاده دارید ، می توانید به سادگی در صفحه پرسش و پاسخ آنلاین دندانپزشکی سوالات خود را مطرح کنید و یا لیست سوالات دیگران را مطالعه کنید.

اگر برای ایمپلنت دندان های خود قصد مراجعه به کلینیک دندان پزشکی دکتر یزدی زاده را دارید ، میتوانید از راه های زیر استفاده کنید.

آدرس کلینیک دندان پزشکی : تهران، سعادت آباد، بین چهارراه سرو و بلوار شهرداری ، خیابان بخشایش ، نبش کوچه بهار پنجم ( روبروی بیمارستان عرفان ) ، ساختمان پیلوت ، شماره ۶-۲۰ ، طبقه چهارم

شماره تماس : ۲۶۷۶۳۲۲۵

۲. مرکز تخصصی ایمپلنت ملاصدرا : مرکز تخصصی ایمپلنت در تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کلینیک تخصصی ایمپلنت ملاصدرا ، وب سایت این کلینیک متن زیر را در صفحه اصلی قرار داده است:

این مجموعه دارای سابقه طولانی در زمینه درمانهای ایمپلنت، بازسازی و زیبایی دهان و فک و صورت و درمانهای پیشرفته دندانپزشکی میباشد که هم اکنون با جذب گروه مجربی از متخصصین و اساتید دانشگاهی در رشته های مختلف، با استفاده از روشهای نوین و بکارگیری تجهیزات کلینیکی و پاراکلینیکی پیشرفته به طرحی نو در جهت افزایش و ارتقاء سطح کیفی و رضایتمندی مراجعین خود دست پیدا کرده است. این روشها بر گرفته از تجربیات درمانی گروههای تخصصی در ایران و آمریکا میباشد، بطوریکه هم اکنون در فضایی ارام و دلنشین، محیطی فراهم کرده ایم…

کلینیک تخصصی ایمپلنت ملاصدرا

برای مراجعه به کلینیک تخصصی ایمپلنت ملاصدرا ، میتوانید از راه های زیر استفاده کنید.

آدرس مرکز : تهران، ملاصدرا، نبش شمال غربی کردستان، پلاک ۴۵ طبقه همکف

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۰۵۵۳۵۷

۳. مرکز تخصصی دندان پزشکی گیشا

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره مرکز تخصصی دندان پزشکی گیشا ، وب سایت این مرکز ویدیو رو به رو را در آپارات و متن ادامه را در صفحه درباره ما سایت خود قرار داده است:
این مطب مجهز به مدرن ترین و با کیفیت ترین دستگاه های روز دنیا می باشد و با استفاده از نوین ترین تکنیک های علم دندانپزشکی، بهترین درمان ها را به انجام می رساند. درمانهای تخصصی در این مطب توسط متخصصین مربوطه و اساتید دانشگاه انجام می شود. کلیه مواد مصرفی این مطب دندانپزشکی از برندهای معتبر اروپایی و آمریکایی می باشند. این مطب دارای کادری جوان و پرانرژی و با تجربه و متخصص می باشد که با تمام وجود برای سلامتی و زیبایی دندانهای شما تلاش می کنند.

مرکز تخصصی دندان پزشکی در تهران

برای مراجعه به مرکز تخصصی دندان پزشکی گیشا، میتوانید از راه های زیر استفاده کنید.

آدرس مرکز : تهران ، بزرگـــراه جلال آل احمد، بین کارگر و پل گیشــــا، ضلع شمال شرقی پل گیشا، کوی پروانه، ساختمان پزشکــــان چمران، واحد ۱۵

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۲۲۳۲۱۲

۴. دکتر علی سجودی خوشابی : ایمپلنت فوری در مرکز ایمپلنت دندان غرب تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دکتر علی سجودی خوشابی ، در وب سایت ایمپلنت دندان (وب سایت کلینیک دکتر سجودی) مطلبی قرار نگرفته است.

اما در سایت شخصی دکتر سجودی، متن زیر را در صفحه اصلی قرار داده شده است:

دکتر علی سجودی خوشابی در سال ۱۳۸۸ از دانشکده دندانپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی تهران فارغ التحصیل شده اند. سپس در سال ۱۳۸۹ در دوره DGZI آلمان که زیر نظر دکتر رولف رومر برگذار گردید دوره ایمپلنت خود را با موفقیت پشت سر نهادند. ایشان همچنین در امتحان فلوشیپ ICOI موفق به کسب بالاترین نمره شدند.سپس در سال ۱۳۹۲ در دوره لیزر که زیر نظر دانشگاه آخن آلمان در ایران برگزار گردید شرکت کردند و Certificate لیزر دریافت کردند. ایشان همچنین تاکنون در زمینه ایمپلنت زیر نظر اساتید معروف جهان نظیر دکتر آشیل پیوندی، دکتر نیبل برکات و … آموزش دیده اند و افتخار شاگردی نزد اساتید فوق را داشته اند. در زمینه زیبایی و ترمیمی نیز زیر نظر اساتیدی چون دکتر آصف زاده، پروفسور یزدانی آموزش دیده و در دوره های مختلف و آخرین سمینار های برگزار شده شرکت داشتند.

دکتر سجودی خوشابی

برای مراجعه به کلینیک دکترسجودی ، میتوانید از راه های زیر استفاده کنید.

آدرس مرکز : تهران، شهرک غرب، خیابان دادمان، نبش گلسا، پلاک ۳۴، واحد ۲

شماره تماس : ۰۲۱۸۸۰۸۹۱۱۲

۵. تهران ایمپلنت : کلینیک ایمپلنت تهران

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره سایت تهران ایمپلنت میتوانید به صفحه ارتباط با ما سایت مراجعه نمایید.

تهران ایمپلنت

برای مراجعه به مرکز تهران ایمپلنت ، میتوانید از راه های زیر استفاده کنید.

آدرس مرکز : تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه نبوی، پلاک ۲، واحد ۳

شماره تماس : ۰۲۱۲۲۶۷۲۱۲۶

۶. مرکز دندانپزشکی دکتر الهام وزیری نهاد

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دکتر الهام وزیری نهاد میتوانید به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید.

دندانپزشکی وزیری

برای مراجعه به مطلب دکتر وزیری ، میتوانید از راه های زیر استفاده کنید.

آدرس مطب دندان پزشکی : تهران ، بزرگراه مدرس شمال دستگردی – ظفر ، پلاک ۱۹۷ ، واحد ۴

شماره تماس : ۲۶۴۰۰۵۲۴

بهترین مرکز ایمپلنت در تهران کجاست؟ نوبت شماست…

اگر تجربه مراجعه به هر یک از مراکز نامبرده در این صفحه را دارید ، با ارائه تجربیات و نظرات خود کمک کنید تا کاربران دیگر وب سایت دکتر یزدی زاده ، بهترین مرکز ایمپلنت در تهران را پیدا کنند.

همچنین اگر دکتر خاصی از نظر شما بهترین دکتر ایمپلنت هست ، حتما در کامنت ها ذکر کنید تا دوستان دیگر هم استفاده کنند.

و در آخر…

اگر در رابطه با بهداشت دهان و دندان ، مسائل دندان پزشکی ، ایمپلنت ، لمینت و … سوالی دارید ، میتوانید سوالات خود را در صفحه پرسش و پاسخ وبسایت دکتر محمد یزدی زاده بپرسید.

اگر این مطلب را دوست داشتید احتمالا دوست داشته باشید نگاهی هم به مطلب لیست بهترین دندان پزشک های زیبایی تهران هم بیاندازید.

۷. کلینیک دندان‌پزشکی دکتر عزیز گشاده‌رو

دکتر گشاده‌رو بهترین متخصص ایمپلنت و عضو هیئت‌علمی دانشگاه شهید بهشتی هستند. کلینیک ایشان با کادر تخصصی خود که شامل ۵ پزشک متخصص در حوزه‌های گوناگون دندان اعم از ایمپلنت، درمان ریشه، زیبایی، ارتودنسی، طراحی لبخند و … است، یکی از بهترین مراکز ایمپلنت دندان به شمار می‌رود. مرکز ایمپلنت دکتر گشاده‌رو آن گونه که در سایت خود اعلام کرده است، متشکل از بهترین متخصصین دندانپزشکی، متخصص ایمپلنت، متخصص ارتودنسی و اساتید دانشگاه شهر تهران است که درمان‌های دندانپزشکی را با هزینه مناسب انجام می‌دهد.

کلینیک دندان‌پزشکی دکتر عزیز گشاده‌رو

آدرس مطب متخصص ایمپلنت دندان دکتر گشاده‌رو:
زعفرانیه، خیابان اعجازی (آصف)، پلاک ۴۹، بالا موسسه اعتباری نور، طبقه ۳، واحد ۶
شماره تماس
۲۶۷۰۶۱۹۷ – ۲۶۷۰۶۲۱۵

۸. کلینیک دکتر امید امیر بنده

مطب دکتر امیر بنده نیز بهترین متخصص ایمپلنت در تهران است. دکتر امیر بنده متخصص ایمپلنت دندان و جراحی لثه است و عضو هیئت‌علمی دانشگاه نیز هست. در این مرکز ایمپلنت دستگاه‌های دیجیتال برای کاشت ایمپلنت دیجیتال نیز وجود دارد. از دیگر خدمات این مرکز می‌توان به کاهش حساسیت دندان با لیزر، پیگمنتاسیون لثه با استفاده از لیزر و جراحی زیبایی لثه نیز اشاره کرد.

کلینیک دکتر امید امیر بنده

آدرس مطب دکتر امیر بنده

ضلع شمالی میدان ونک، کوچه صانعی، پلاک ۴۲، طبقه پنجم

تلفن: ۰۲۱۲۲۷۴۰۵۳۱

۹. مرکز دندانپزشکی دیجیتال دکتر مهری قاسمی

دکتر مهری قاسمی جراح و دندان‌پزشک زیبایی دارای گواهینامه ایمپلنت و ارتودنسی از فرانسه با بیش از ۱۵ سال سابقه درمان هستند. این مرکز پیشرفته‌ترین مرکز ایمپلنت دیجیتال غرب تهران است که از تجهیزات مدرن و تکنولوژی نوین دندانپزشکی به همراه تخصص دو پزشک دیگر بهره می‌برد.

مرکز دندانپزشکی دیجیتال دکتر مهری قاسمی

آدرس مرکز ایمپلنت دیجیتال غرب تهران
شهرک غرب، خیابان فخار مقدم، نبش بوستان یکم شرقی، پلاک ۴۶
تلفن: ۸۸۰۷۶۲۴۴- ۸۸۰۷۹۸۴۶ -۸۸۰۷۹۷۶۶

۱۰. مرکز دندانپزشکی دکتر سعید کریمی

دکتر سعید کریمی بهترین متخصص ایمپلنت، دارای مدرک MASTER ایمپلنت و دندان‌پزشک زیبایی با بیش از ۲۰ سال سابقه درمان است. این مرکز ایمپلنت خدمات دیگری مانند ارتودنسی، سفید کردن دندان، لمینت دندان، درمان ریشه و دندانپزشکی دیجیتال نیز ارائه می‌دهد.

مرکز دندانپزشکی دکتر سعید کریمی

آدرس مرکز ایمپلنت دکتر کریمی
تهران – بلوار افریقا (جردن) – بالاتر از پمپ بنزین – کوچه تندیس – پلاک ۴ (جنب بیمارستان تندیس)- واحدهای ۱ و ۲
شماره تلفن
۸۸۸۸۴۵۴۶- ۸۸۸۸۸۵۹۰

۱۱. کلینیک ایمپلنت جی دی

تمام جراحی‌های این مرکز ایمپلنت به‌ صورت تخصصی انجام شده و همکاران متخصص ایمپلنت دندان این مرکز اغلب هیئت‌علمی دانشگاه هستند. در این مرکز بیش از ۱۵ برند معتبر دنیا برای ایمپلنت وجود دارد. ضمن آنکه هزینه برخی از این برندها را می‌توان به صورت اقساط ۴ ماهه نیز پرداخت کرد. همچنین در این مرکز پروتزهای فوری موقت بعد از قرار دادن پایه ایمپلنت دندان، برای نواحی قدامی انجام می‌شود که در طول درمان زیبایی ظاهری دندان‌ها آسیب نبیند.

کلینیک ایمپلنت جی دی

آدرس کلینیک ایمپلنت جی دی
تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل رومی، کوچه نبوی، پلاک ۲، واحد ۳، ایمپلنت تهران، کلینیک ایمپلنت جی دی
تلفن: ۲۲۶۷۲۱۲۶

دکتر یزدی زادهمشاهده نوشته ها

دکتر یزدی زاده

من دکتر محمد یزدی زاده هستم. دانش‌آموخته رشته دندان‌پزشکی که در سال 1371 در دانشگاه علوم پزشکی تبریز تحصیلات خود را آغاز کرده و در سال 1377 موفق به دریافت دکترای عمومی دندانپزشکی شده و از آن زمان تاکنون در زمینه دندان‌پزشکی به‌طورجدی مشغول به فعالیت هستم. به‌منظور افزایش مهارت و توانمندی در زمینه دندان‌پزشکی و تسلط بر آخرین دانش روز دنیا در این حوزه، دوره تخصصی مستر لیزر را در دانشگاه RWTH آخن کشور آلمان سپری کرده و در سال 2010 مدرک تخصصی این دوره را کسب نمودم. سپس در سال 2011 میلادی پس از گذراندن دوره ایمپلنت‌های دندانی، موفق به دریافت مدرک بورد ایمپلونتولوژی آلمان و ممبرشیپ ایمپلنت (ICOI) شدم.

بدون نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *