لمینت زیرکونیوم کاتانا

لمینت کاتانا
دسته‌بندی وبلاگ
نویسنده دکتر یزدی زاده
زمان مطالعه
تاریخ انتشار 1398-12-03
5/5 - (2 امتیاز)

لمینت کاتانا به جرأت بهترین لمینت دندانی است که تاکنون در صنعت دندان پزشکی مورداستفاده قرار گرفته است. در ساخت این روکش‌ها از تکنولوژی روز دنیا و از مدرن ترین تکنیک‌های موجود در حوزه طراحی و تولید لمینت های دندانی استفاده ‌شده است.

شفافیت بالای کاتانا، موجب محبوبیت بالای این روکش‌ها شده است. زیرکونیم کاتانا یک برند معتبر ژاپنی است که در سراسر جهان از محبوبیت بالایی برخوردار است. کاتانا در میان مراجعان کشور هایی نظیر آمریکا، به خوبی جایگاه خود را یافته است به طوریکه بیشترین حجم طراحی و تولید لمینت زیرکونیوم کاتانا در کشور امریکا انجام می شود و این محبوبیت ریشه در کیفیت بالای این زیرکونیم دارد.

این روکش از ضخامت بسیار پایینی برخوردار است. اما ضخامت بسیار پایین این لمینت مانع از استحکام بالای آن نشده است. ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر یزدی زاده مفتخریم که به عنوان اولین کلینیک ایرانی، از این تکنیک برای زیبایی دندان مراجعان خود استفاده می‌کنیم.بدین شکل که پس از قالب‌گیری از دندان‌های مراجعان، قالب به دست آمده را به منظور طراحی و تولیدبه شهر دبی ارسال می‌کنیم که پس از گذشت ۱ هفته، آماده تحویل لمینت کاتانا به مراجعان محترم خواهند بود.

کلینیک دندان پزشکی دکتر یزدی زاده با استفاده از بهترین لمینت دندان در تهران و همینطور به‌کارگیری از جدیدترین و بروزترین تکنولوژی‌های دندانپزشکی آمده ارائه خدمات به مراجعان است. همین موضوع این کلینیک را به مقصد مناسبی برای دریافت بهترین خدمات روکش دندان در کشور، تبدیل کرده است. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با برخی از خصوصیات و ویژگی‌ها آشنا کنیم.

 

لمینت کاتانا

کاتانا، بهترین لمینت دندان با ظاهری کاملاً طبیعی

لمینت‌های کاتانا به دندان‌پزشکان اجازه می‌دهند، روکش‌ها و پروتزهایی بی نظیر را تهیه کنند. با استفاده از این زیرکونیم، خلق یک زیبایی طبیعی کار چندان دور از ذهنی نیست. کاتانا روند انجام کار را نیز به شدت سرعت بخشیده است. بنابراین به منظور، ساخت روکش‌های کاتانا در مقایسه با رقبا مدت زمان کوتاه‌تری نیاز است.

این زیرکونیم حتی بلافاصله پس از پخته شدن نیز، ظاهری بسیار طبیعی را به معرض نمایش می‌گذارد. لمینت کاتانا با معرفی مجموعه شفاف جدید خود، استانداردهای متفاوتی را برای مفهوم زیبایی به میان آورده است.

زمانی که صحبت از انتخاب رنگ‌های طبیعی برای لمینت و روکش‌های دندان به میان می‌آید، دیسک‌های چندلایه زیرکونیم به یاری ما می آیند. درجه‌بندی‌های متفاوت رنگ‌های طبیعی موجود در دیسک‌های چندلایه UTML / STML / HTML، دامنه طبیعی از رنگ‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهند.

این رنگ‌ها ظاهری طبیعی را برای دندان‌های فرد به ارمغان می‌آوردند. با استفاده از بهترین لمینت دندان سعادت آباد، کمتر کسی به لمینت دندان‌های شما پی می‌برد.   از آنجایی که رنگ‌های به کاررفته در کاتانا به شدت طبیعی است و ضخامت آنها نیز بسیار پایین است، این روکش‌ها به سادگی قابل تشخیص نیستند.

 

لمینت های کاتانا

لمینت‌های نسل‌های گذشته

اغلب زیرکونیم‌های موجود در ایران، با استفاده از روکش کردن یا متراکم کردن سرامیک به وجود می آیند. در حقیقت برای سالیان دراز، دندان‌پزشکان از این تکنیک‌ها برای لمینت دندان مراجعان خود استفاده می‌کردند.

ما در کلینیک دندانپزشکی دکتر یزدی زاده، به اهمیت بالاترین کیفیت مواد اولیه در ساخت لمینت های دندانی پی بردیم و در این راستا زیرکونیم کاتانا را در ساخت روکش دندان‌های مراجعان خود به کار گرفتیم. اینگونه بود که بهترین لمینت دندان در تهران در دسترس مراجعان قرار گرفت. حال آنکه تا چندی پیش استفاده از زیرکونیم کاتانا و تکنولوژی‌های روز دنیا، تنها در کشورهایی نظیر امریکا، ژاپن، امارات و … مقدور بود.

کاتانا دندان‌هایی درخشان با ظاهری طبیعی را برای مراجعان به ارمغان آورده است. این زیرکونیم انتخاب بسیار فوق العاده ای جهت ساخت روکش‌های دندان است. ساخت روکش با استفاده از دیسک‌های لمینت کاتانا، کاری بسیار هنرمندانه است. چراکه لایه‌های چند رنگ موجود در دیسک‌های این زیرکونیم، ظاهری طبیعی را برای دندان‌ها به ارمغان می‌آورد.

اما طراحی این روکش‌ها به همین جا ختم نمی‌شود، پس از ساخت زیرکونیم کاتانا با استفاده از قالب‌های تهیه‌شده، آخرین ریزه کاری‌ها نیز به بهترین لمینت دندان حال حاضر جهان افزوده می‌شود؛   در گام آخر رنگ آمیزی این روکش‌ها، شما را کاملاً محصور می‌کند به شکلی که کمتر کسی، قادر است میان لمینت کاتانا و دندان‌های طبیعی فرد تمایزی قائل شود.

ظرافت فوق العاده زیرکونیم، در ساخت روکش‌ها

زیبایی بی نظیر ظرافت‌های بصری کاتانا مدیون قیمت مناسب، سرعت بالا در طراحی و دقت فوق العاده ای است که در ساخت این روکش‌ها به کار گرفته می‌شود. میزان رضایت مراجعان از کاتانا قابل مقایسه با نمونه‌های گذشته نیست. این روکش‌ها به هیچ عنوان تفاوتی با دندان طبیعی انسان ندارد. همین موضوع مراجعان را به دنبال یافتن بهترین لمینت دندان در تهران، راهی کلینیک دکتر یزدی زاده کرده است.

این زیرکونیم ها از تکنولوژی بسیار بالایی برخوردار هستند. جهت ساخت لمینت دندان با استفاده از کاتانا، تنها به پختن و سپس رنگ آمیزی روکش نیاز است و نتایج حیرت‌آور خواهد بود.

یکپارچگی کامل در تمامی سطوح دندان

با استفاده از طراحی زیرکونیوم کاتانا، لمینت به شکل یک تکه و در یک لایه طراحی می شود و از چند تکه ای و چند لایه ای که در لمینت های ایمکس و … وجود داشت خبری نیست و این جزئیات در طراحی لمینت،  برای طراحی دندان‌هایی که نیاز به اعمال ظرافت بالایی دارند، بسیار مناسب است.

با بهترین لمینت دندان، زیبایی را به نمایش بگذارید
لمینت‌های کاتانا از زیبایی بسیار شفاف و خیره‌کننده ای برخوردار هستند و شباهت این روکش‌ها به دندان‌های طبیعی بسیار چشم‌نواز است. مشاهده چنین نتایجی در زیرکونیم‌های کاتانا، نه تنها در روکش‌های جزئی بلکه در ساخت یک دندان یک تکه و کامل نیز، این روکش را به بهترین لمینت دندان تبدیل کرده است.

انتخاب میزان ضخامت دیسک لمینت دندان

از آنجایی که این متریال در سه ضخامت متفاوت در اختیار مراجعان گذاشته می‌شود، مراجعان می‌توانند ضخامت مورد نظر خود را از میان سه سطح تعیین‌شده انتخاب کنند. به طور کلی، این متریال در سه ضخامت 14، 18 و 22 میلی‌متر تولید می‌شوند.

البته ضخامتی که در اینجا به آن اشاره شد، مربوط به ضخامت قبل از مراحل پخته شدن است. فرایند پخته شدن بیش از ۸۰ درصد ضخامت کاتانا را کاهش می دهد. از این رو باید این نکته را در هنگام انتخاب ضخامت مورد نظر در نظر داشته باشید.

تنها در صورتی که ضخامت مورد نظر را به درستی در نظر گرفته باشید، می‌توانید به نتایج مورد نظر خود دست پیدا کنید. در واقع ظاهر طبیعی کاتانا در گرو انتخاب صحیح ضخامت است. راهنمایی‌های لازم در خصوص بهترین لمینت دندان و ضخامت موردنیاز برای دندان‌های شما در کلینیک دندانپزشکی دکتر یزدی زاده در اختیار شما گذاشته می‌شود.

علاوه بر انتخاب ضخامت کاتانا، انتخاب طیف رنگی و نحوه رنگ آمیزی در نتیجه نهایی به شدت تأثیر گذار است. از این ما به شما بهترین لمینت دندان سعادت آباد را معرفی کردیم. در کلینیک دکتر یزدی زاده، هدف از روکش کردن دندان، ایجاد ظاهری طبیعی و غیر قابل تشخیص در لبخند فرد است. به همین دلیل ما با توجه به طیف رنگی دندان‌های مراجعان راهنمایی‌های لازم را در خصوص انتخاب رنگ و نحوه رنگ آمیزی در اختیار آنها قرار می دهیم.

اگرچه، همواره این شما هستید که تصمیم نهایی را اتخاذ می‌کند اما توصیه ما به شما انتخابی است که شما را در جامعه اطرافیانتان به کلی متمایز می‌کند. دندان‌های طبیعی و سالم، موهبتی است که در اختیار همگان قرار داده نمی‌شود. لمینت کاتانا یک بار دیگر دندان‌هایی طبیعی و سلامت را در لبخند شما به نمایش می‌گذارند.

لمینت کاتانا جدیدترین تکنیک دندانپزشکی زیبایی

تکنیک کاتانا به لطف مهندسان کشور ژاپن در اختیار ما قرار گرفته است. کاتانا به عصر استفاده از لمینت‌های غیرطبیعی و مصنوعی خاتمه می‌دهد. لمینت به منظور بازسازی ظاهر طبیعی دندان‌ها و ایجاد لبخندی دلنشین برای انسان‌ها روی کار آمده است. اما تکنولوژی‌هایی که پیش از این در ساخت لمینت‌های دندان مورداستفاده قرار می‌گرفتند، ظاهری غیرواقعی را در چهره فرد به وجود می‌آوردند.

لمینت هایی که از ضخامت بالایی برخوردار هستند و بیش از حد سفید هستند به هیچ عنوان ظاهر زیبایی را برای فرد به وجود نمی‌آوردند. چراکه هر بیننده‌ای با مشاهده چنین دندان‌های سفیدی به این موضوع پی می‌برد که شخص مورد نظر از سلامت دهان ودندان برخوردار نبوده است. اما استفاده از کاتانا تشخیص روکش‌های به کار رفته در زیبایی دندان‌ها را به چالش بزرگی تبدیل کرده است.

کاتانا با ضخامت بسیار کم خود به هیچ عنوان از ردیف سایر دندان‌ها جلو نمی‌زند. همین موضوع بر طبیعی‌تر جلوه کردن این روکش‌ها افزوده است. از طرفی هم طیف‌های رنگی بسیار طبیعی کاتانا، ظاهری مشابه دندان‌های طبیعی را برای مراجعه‌کنندگان به ارمغان می‌آورد.

همین موضوع کاتانا را به روکش محبوب مراجعه کنندگان کلینیک دکتر یزدی زاده تبدیل کرده است. اغلب کسانی که به دنبال روکش کردن دندان‌های خود هستند، علاوه بر فاکتورهای زیبایی به دنبال ظاهری طبیعی در دندان‌های خود هستند. به عنوان مثال فردی که دو یا سه دندان جلویی خود را بنا بر دلایل متفاوتی از دست داده است، به دنبال روکشی است که ظاهری طبیعی را در دندان‌های او به وجود آورد.

رنگ بندی طبیعی، هماهنگی با سایر دندان‌ها، اندازه و ضخامت مناسب روکش‌های دندان برای چنین افرادی بسیار حائز اهمیت است. اما به دلیل، نبود روکش‌هایی با این قابلیت، این افراد سال‌ها از انجام روکش با استفاده از لمینت‌های موجود، صرف نظر کردند. اما کاتانا برای همیشه به انتظارها پایان داده است. این لمینت تمام ویژگی‌های مورد نظر این افراد را در خود جای داده است. این ویژگی‌ها توجه افراد زیادی در دنیا را به خود جلب کرده است.

با توجه به هزینه مقرون به صرفه، ظرافت در طراحی، دقت در جزئیات و ضخامت بسیار پایین این روکش‌ها، می‌توان گفت، روکش‌های کاتانا بهترین لمینت دندان در تهران و ایران به شمار می‌روند. شما می‌توانید با تماس با کلینیک دندانپزشکی دکتر یزدی زاده، به عنوان اولین کلینیک دندانپزشکی ارائه دهنده لمینت کاتانا در ایران برای داشتن لبخندی زیبا و ماندگار اقدام نمایید.

contact icon جهت دریافت مشاوره با ما در ارتباط باشید تماس با ما
نظرات
3 دیدگاه در "لمینت زیرکونیوم کاتانا"
Avatar لوازم جانبی خودرو گفت:

Ꭺwli bood

دکتر یزدی زاده دکتر یزدی زاده گفت:

ممنونم

دکتر یزدی زاده دکتر یزدی زاده گفت:

ممنونم از لطف شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *